Muj názor na..

...Coca Cola Bläk

25. října 2007 v 12:40 | Amy
Právě sedim na počítačový židli a popíjim Colu - Bläk..
Jako, že by mi to nějak moc chutnalo, to ne (zlatá cola), ae ten zážitek z toho, že pijete něco novýho, poměrně drahýho je k nezaplacení :D:D:D:D
Chutná to jak bublinkatý, sladký kafe :D a pění to jak kráva :D Tag bacha na to.
u tety sem jí jednou pila (to etě as nebyla na trhu, protože maj kamaráda, kerej pracuje ve firmě Coca - Cola a přines jim 2 lahve Bläk) a řeknu Vám, že ta po domácku udělaná je podle mě lepší (do skleničky coly nasypte podle chuti 2 lžičky kafe a zamíchejte) : )

..emo

30. září 2007 v 11:30 | Amy
No.. nic moc..
Stává se z toho takovej ''komerční styl'' . Je to téměř ve všech krámech (v New Yorkeru už snad nic jinýho nenajdeš ) Dobře, nějakej ten hadřík je pěknej ale styl života už zas tolik ne ..
Jéé, to sem toho zas napsala.. No nic..

.. na Bitefight

16. září 2007 v 19:19 | Amy
Supeeeer! Rozhodně doporučuju! www.bitefight.cz
Hraju to tak 3 měsíce možná 4, fakt nevim. Hraju to denně.
Asi to znáte, ale ten kdo to nezná → vyberete si rasu, upír nebo vlkodlak (já sem si zvolila vlkodlaka) a zdokonalujete svoje brnění, zbraně i skrýš. To vše stojí ale nějaké to zlato. Jak ho získat? 3 možně způsoby. 1) Lov lidí (doporučuji po 10-ti minutách, příde mi to lepší) 2) lov upírů/vlkodlaků (vyberete si protivníka, nejlépe slabšího :D a napadnete ho. Buď vyhrajete, nebo nn :D) 3) Pracování na hřbitově (po 1 hodině, ale já si dávám rovnou 8 hodin na noc, páč v noci na PC nejsem :D)
Časem s tim získáváte zkušenosti a naučíte se to. Nic těžkýho :)

..pop & holky?!

16. září 2007 v 16:35 | Amy
Pop a holky? No dovolte..
Naše třída → 11 holek a 2 z nich poslouchaj pop.. no a pak, že pop je holčičí hudba.
Já sem tim příklad. Už vod mala mam ráda rock, pak punk-rock a teď eště ghotic rock. nemůžu vystát takový káči jako Britney Spears, Paris Hilton, kerý neumí nic, než zpívat na play-back a pózovat do módních časopisů..
Dobře, je sice fakt, že kluci pop neposlouchaj, ale pár se jich najde.. Ale holky taky poslední dobou nějak pop nemusí, nebo co..
 
 

Reklama