Poslední 2 dny

15. listopadu 2007 v 15:54 | Amy |  Život
Ahooj :)
Sem tu dlouho nebyla, coo?? :D Asi 2 dni :D ..
Tak třeba včera sem byla s kamí na Floře a chodily sme a chodily a kecaly sme a kecaly.. Pak sme šly do Mekáče a zase kecaly :D Pak dyš sme byly na odchodu tak kámoška se rozhodla, že se etě podíváme do Timeoutu, tak smese koukly a co nevidíme - placky!! Jako třeba já nikde nikdy žádný neviděla, všechny kerý mam jen třeba z časáků. Tak sme je hned koupily (si navzájem k Vánocům) a taky sem koupila jedny kámošce.
Dneska byla první hodina zemák a normálně mi z něj vychází jednička (eště aby ne dyš její ''testy'' probíhaj tim způsobem že nejdřív Vám ta krafča dá ''přípravu na test'' pak vám to opraví, takže víte správný odpovědi a to samý co bylo v tý přípravě dá do testu :D:D) Z ní úpe nemůžu jako :D Vona je buď úplně blbá, nebo jí nedojde, že to opisujem...
Pak byla ''němčina'' (suplovaná a ta úča si to přifařila asi v půlce hodiny :D), následoval zase suplovanej tělák, matika, čeština (kde sem musela prezentovat svuj čtenářskej deník, což znamená, že sem totálně zrudla a koktavě přečetla co sem tam napsala :D:D No jo, já když sem před tabulí, tak se děsně stydim :D)..
Nejlepší byl stejně děják. Ta profesorka nám na začátku hodiny dala nějaký dotazníky, který někde dostala, aby nám to dala, aby sme to vyplnili :D téma - domácí zvíře a otázky tipu: Myslíte, že je pes opravdu nejlepší přítel člověka? Jestli ne tak proč? Nebo: V zákonu je zvíře považováno za ''věc'', co si o tom myslíte?..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kliknout či..

..nekliknout?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.