Listopad 2007

Pozastavuju blog

29. listopadu 2007 v 18:57 | Amy
Nevim na jak dlouho, ale blog mě poslední dobou dost prudí výpadkama, reklamama a prostě nemam moc náladu ani čas (toho mam sice dost, ale furt s někym kecám na ajsku, pak hraju Sims2..)..
Hlavně mě tu nepřemlouvejte ať nekončim (páč FAKT nekončim) a taky to ''tak se brzy vrať'' - nevim na jak dlouho tu nebudu, tejden? měsíc? míň? Neptejte se.. sama to nevim

Protest proti blog.cz!

25. listopadu 2007 v 18:35 | Amy
Dokud blog.cz nezačne pořádně fungovat, tak tu nic nebude!!!
For SB: Nebudu moc psát komenty tak se nedivte

SB

24. listopadu 2007 v 11:06 | Amy
Omlouvám se všem spřátelejm blogům, ale kouknout se na všechny je nadlidskej úkol!
Zaprví, pitomej blog.cz asi nehodlá nic udělat s tim jeho v poslední dobou oblíbeném ''STRÁNKU NELZE ZOBRAZIT''!! Za druhý, dyš už se po děsný době dostanu k vám na blog, napíšu komentář, odešlu ho a pak?! STRÁNKU NELZE ZOBRAZIT! Takže ten koment tam neni. Sory, že Vás nenavštěvuju, ale mě to jaksi nejde.. Fakt, blog.cz je pěkně naprd!

Nový menu

23. listopadu 2007 v 15:45 | Amy |  Blog
Jak ste si asi už všimli, tak sem pozměnila menu :) Tohle se mi líbí mnohem víc než tamto ''kläsický''
Je mi celkem jedno že téměř všichni tvrdí, že je to všude, ae každej to má přece jinak udělaný, tak já nevim, co furt maj :D

Capuchinno :)

22. listopadu 2007 v 17:06 | Amy |  Život
Normálně, já sem závislá na capuchinně z našeho automatu ve škole. Je stráášně dobrý :D Ten automat je děsně rafinovanej - capuchinno je strašně horký, takže ho musíte držet za okraje kelímku a taky kelímek naplní až moc, takže znemožňuje rychle vyjít třeba do 3. patra, což je docela problém, hlavně když je před zvoněním :D
Dneska sme měli úpe přeházenej rozvrh - suplovanej tělák (taky tak nenávidíte posilovnu?), bižule a občana, kerý sou normálně až zejtra.
Při občance Kudlanka (profesorka) chtěla ať se popíšem, povahu, vzhled a tak, a pak se porovnat s nějakym zvířetem. Ta profesorka má docela respekt a nikdo jí nemá rád, vždycky dyš chtěla, aby někdo šel prezentovat svuj výtvor před tabulí, tak celá třída (včetně mě, samozřejmě) dělala, že hezky a pilně ještě pracuje na svém díle. Taky to fungovalo - všimla sem si, že vyvolala jen ty, co to nepředstírali :D Sem to nakonec udělala dobře, páč mě nevyvolala :D Uff.. Ta má asi hlavní úkol ztrapnit nás před celou třídou, páč třeba já měla v tom ''popisu'' děsný kraviny :D Eště že sem to nečetla fakt..
Jinak zejtra du s kámoškou (www.alkanela.blog.cz) na Vánoční nákupy, tak doufám že nakoupim všechno co mam v plánu : )

New design with Evanescence

21. listopadu 2007 v 20:09 | Amy |  Blog
Zas takovej tmavší :)
Sem s nim spokojená, akorát sem musela dělat okraje znova, páč první okraje byly moc ''velký''
Nevim jak dlouho tu vydrží, možná další bude víc zimní (proč někdo pořád tvrdí ''že je to všude''? Já teda zatim neviděla jedinej blog, kerej by měl design na téma zima..)
P.S: Akorát by tam asi místo 4rever mělo bejt 4ever, ale předělávat se mi to už fakt nechce, páč bych to záhlaví předělávala asi po třetí (jednou dyš sem tam měla Evanscence a pak sem to předělala na Evanescene :D Sem si pomohla, vždycky mi tam jedno písmeno chybělo :D)

Picts 0.8

21. listopadu 2007 v 17:09 | Amy |  Obrázky
To je něco pro Marťu, co?? :D
P.S: Máš nejlepšího gekona na světě!! ×D×D
Takovýhle zbarvení její gekon má ↓
P.S.S.: Její gekon se menuje Pepka, no neni to krásný méno pro gekona?? ×D×D×D

nějak mě to nudí..

20. listopadu 2007 v 16:29 | Amy |  Život
Chmm.. poslední dobou mě blog fakt neba.. Nemam na něj náladu ×(
Páč furt hraju Sims2 (chcípla mi tam jedna šprtka, která absolvovala univerzitu, dosáhla vrcholu kariéry Pohostinství, měla všechny docednosti maximalizovaný a vydělala 100 000 § a teď zrovna makám na Šprtce číslo 2., už udělala univerzitu a teď dělá kariéru Zábavní Průmysl..)
A taky sem docela často u kámošky (viď Martíí? ×D×D)..
Dneska byla první hodina matika, kerá mi poslední dobou docela de, dokonce sem dostala jedničku z testu ×D ÚSPĚCH!! Pak byla čeština, kde sme téměř celou hodinu řešili, co budem hrát z divadlo ×( No nevim z toho nic moc, protože moje uši poslouchaly mp3 ×D Následoval děják, o5 nic nevim, páč ty moje pitomý uši ZAS poslouchaly mp3 ×D×D×D Tak to šlo dál a dál a najednou poslední hodina - biologie :-! Fůůůůj, to by se mělo zakázat, tak příšernej předmět (a hlavně ta učitelka, brrr :-!)

Vločky

18. listopadu 2007 v 16:38 | Amy |  Skládka
PLS klik :) kuju :)

Reklamskej end 15.11?! No jasně..

18. listopadu 2007 v 11:51 | Amy |  Blog
Bezzzva! Fakt super!
Konec reklam a 15.11? Si můžem nechat zdát x( Nejen, že kazí celkovej vzhled designu, ale kolikrát ho ''rozjedou''.. Stejně myslim, že sou tu docela naprd, klikáte na ně? Já teda ani omylem..Nevim jak vy, ale řekla bych že na ně moc lidí nekliká a ani je nečte..
Co vy, vadí vám reklamy? Máte nějaký informace ohledně těch reklam, např. kdy končí?? Písněte plsky : )

Picts 0.7

15. listopadu 2007 v 16:37 | Amy |  Obrázky
:)

Poslední 2 dny

15. listopadu 2007 v 15:54 | Amy |  Život
Ahooj :)
Sem tu dlouho nebyla, coo?? :D Asi 2 dni :D ..
Tak třeba včera sem byla s kamí na Floře a chodily sme a chodily a kecaly sme a kecaly.. Pak sme šly do Mekáče a zase kecaly :D Pak dyš sme byly na odchodu tak kámoška se rozhodla, že se etě podíváme do Timeoutu, tak smese koukly a co nevidíme - placky!! Jako třeba já nikde nikdy žádný neviděla, všechny kerý mam jen třeba z časáků. Tak sme je hned koupily (si navzájem k Vánocům) a taky sem koupila jedny kámošce.
Dneska byla první hodina zemák a normálně mi z něj vychází jednička (eště aby ne dyš její ''testy'' probíhaj tim způsobem že nejdřív Vám ta krafča dá ''přípravu na test'' pak vám to opraví, takže víte správný odpovědi a to samý co bylo v tý přípravě dá do testu :D:D) Z ní úpe nemůžu jako :D Vona je buď úplně blbá, nebo jí nedojde, že to opisujem...
Pak byla ''němčina'' (suplovaná a ta úča si to přifařila asi v půlce hodiny :D), následoval zase suplovanej tělák, matika, čeština (kde sem musela prezentovat svuj čtenářskej deník, což znamená, že sem totálně zrudla a koktavě přečetla co sem tam napsala :D:D No jo, já když sem před tabulí, tak se děsně stydim :D)..
Nejlepší byl stejně děják. Ta profesorka nám na začátku hodiny dala nějaký dotazníky, který někde dostala, aby nám to dala, aby sme to vyplnili :D téma - domácí zvíře a otázky tipu: Myslíte, že je pes opravdu nejlepší přítel člověka? Jestli ne tak proč? Nebo: V zákonu je zvíře považováno za ''věc'', co si o tom myslíte?..

Od Majdičky

13. listopadu 2007 v 20:04 | Amy |  Skládka
Sem dostala za to, že sem jí napsala na blog kapku delší komentář aby nerušila blog..

Doufaly ste..

13. listopadu 2007 v 17:38 Život
...ale marně :D Z tý písemky mam dvojku :D Ae je to moc dobrý, protože byly jen 3 jedničky z celý třídy (je nás 32) a pak bylo celkem dost trojek a pár čtyřek.. Hodně sem se zhrozila nad mim počtem bodů (17 bodů) a minule dyš sem měla asi 18, tak sem měla trojku.. Maximum bylo asi 26 bodů, takže to bylo celkem mírný (uuufffffffffff!!)
No jinak dneska sme vlastně měli jen 3 hodiny, protože poslední 3 hoďky byla nějaká přednáška ve studovně (děěsnáá nuudaa!!). Jinak bysme měli zemák, biologii a chemii, takže super :D
Celý odpoledne sem se nudila na compu (vidim že i na compu se dá nudit, ae uznejte - je to těžkej úkol :D) a co dál? Hmmm.. Já nefím. Twe to je zas zajímavej článek co.. :'(
Doufám, že je to jen tim, že poslední dobou se nic extra zajímavýho neděje.. Ta zima je votravná (když neni snáh, pochopitelně) - furt musíte bejt jen u někoho doma nebo prostě sedět a čumět do kompu.. To je asi všechno, co se v tomhle počasí dá dělat..

Mořskej život

11. listopadu 2007 v 11:28 Život
Předevčírem sme psali písemku z matiky :( Nevim jak to dopadlo, ae mnoooo :D Já nevim. Úča řikala že nám to dá v pondělí.. Jááááááá potřebuju jedničkuuuuu!!!!!!
Včera sme byli s příbuznejma ve Veletržnim paláci na výstavě 'mořskýho života' (nebo jak že se to menovalo) a je to tam moc pěkný :) Pěkně udělaný a hefký ryby (rejnoci, žraloci, barakůdy, atd..)
Taky sme byly s mámou v NewYorkeru a mam novou mikinu (šedivou s černejma pruhama) a tričko (světle modrý s tmavě modrejme pruhama), obojí Fishbone :)
Jinak teď sem hrála Sims2 a pokoušela sem se ze svý simky udělat vlkodlaka, páč to měla v přáních a prostě, chtěla sem to skusit.. Zatim nic no :D Ae budu se snažit :P
Tak to je stručné vyjádření za poslední dny :) Dneska nemam moc spisovatelskou náladu.. Se neřeší :D

Nesnášim blog.cz!!!!!

10. listopadu 2007 v 19:19 | Amy
NESNÁŠIM, NESNÁŠIM, NESNÁÁÁÁŠIM!!!
Proč, proč mi ten krám furt řiká ''Stránku nelze zobrazit'', proč?!? U ničeho jinýho se to nestáva jen na blog.cz!!!
Sory SB (♥) ae mě teď fakt moc nejde psát komenty a když se to podaří, tak po velkym utrpení :( Dyš píšu koment a kliknu na ''poslat'' tak se to zaprví strašně dloho odesílá a zadruhý mi to pak řekne: ''Stránku nelze zobrazit'' Takže ten koment tam pak neni :(
:'( Fakt mi to štve!! Už dostat se na nějakej blog je děsný!! Třeba na alkanela.blog.cz sem se pokoušela dostat 3× a nic jako!! Pak sem se 2× pokoušela napsat koment na daisyin.blog.cz a výsledek?! To samý!!! Doprknaaaaa!!!!!!!!!!!!
Hele děje se Vám to taky???? Pište, fakt mi zajímá, jestli je blbej muj net nebo blog!!
Pokud to takle pude dál tak RUŠIM BLOG!!!!

Od Karol (2.)

9. listopadu 2007 v 14:19 | Amy |  Skládka
Dííííky moc, ten obrázek je nádhernej :)

Moje oblíbený hry na Superhrách

8. listopadu 2007 v 18:56 | Amy |  Skládka
Tak tohle já hraju :D
Barman
Barman (srandičky)
Křečkův úlet 2
Křečkův úlet 2 (srandičky)

Fly the Wheel

Fly the Wheel (závodní hry)

Bubble Trouble

Bubble Trouble (hry pro dva)

Bumper Ball

Bumper Ball (hry pro dva)

Hrátky s ohněm

Hrátky s ohněm (hry pro dva)

Slingshot Santa

Slingshot Santa (oddechové)
Možná etě něco, ae už si nevzpomínám :D

Hóó-TuTuTu :D

6. listopadu 2007 v 17:08 | Amy |  Život
Začnu od včerejška, protože sem se včéra pokoušela zveřejnit článek, ae furt mi to řikalo, že zadaný blog nelze načíst, nebo co :D
Takže, včera nebyl den nic moc, protože při suplovanym těláku (sem si myslela že bude lepší a vono nic..) sme hrály chvíli přehazku a pak HO-TUTUTUTUTU (neptejte se co to je :D na vysvětlování moc těžký :D) no a já sem se chytře srazila s kámoškou, schytal to muj zub (bolel jak sviňa :D) a muj ret, kerej sem si natrha (auuuu) vo ten zub :D a eště to schytalo kámošky čelo, kde byly dva kousance :D:D Ret byl pak napuchlej a vypadala sem jak bílej černoch :D nemohla sem se usmívat (natož chytat záchvaty smíchu) což nejde, hlavně dyš kámoska (ta s tim kousancem) cucá jelenní lůj a pak ho omylem vcucne :D:D:D:D Hééj, my nejsme prvňáci :D My sme sedmáci (spíš Sekunda)
Taky se mi táta snažil nacpat do hlavy chemii (kerý sem nerozuměla) a docela úspěšně :D
A dneska? Dneska se etě musim naučit VV (zní to děsně, jako dybych se měla učit, jak se drží štětec :D ae bohužel to neni štětec, ale Národní Divadlo). No řekněte mi, kdo si má pamatovat všechny malíře a bůh-fí-co-ještě :D Já teda ne. OMG, to zas dopadne :'( :D
Před chvílí sem příšla z tenisu. Docela dobrý, ae minule sem hrála líp, mno..
Co vy? Jak ste se dneska měli, hmm?

Design 0.5

5. listopadu 2007 v 15:00 | Amy |  Blog
Už to chtělo změnu designu a protože v telce hrál včera Nadal, tak sem se rozhodla :D
Jinak odkazy ladí s jeho trikem a písmo s tim "Nike" :)
Líbí? Mě jooooooo :D